Inkomet Group

Generalny wykonawca

INKOMET GROUP

Tworzymy optymalne przestrzenie do rozwoju

Jako Generalny Wykonawca dokładamy wszelkich starań aby realizacja inwestycji przebiegała według założonego planu, budżetu i mieściła się w określonym czasie. Idea zrównoważonego budownictwa, funkcjonalność i bezpieczeństwo towarzyszy nam podczas każdego etapu budowy. Nasze inwestycje oraz realizacje konstrukcji stalowych spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające jakość naszej pracy takie jak: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 3834-2, EN 1090-1+A1.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, gotowych sprostać największym wyzwaniom. Każdy etap realizacji projektu nadzorowany jest przez ekspertów w danej dziedzinie.

Śledzimy najnowsze trendy i technologie w branży budowlanej. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które mogą wpłynąć pozytywnie na efektywność i trwałość naszych projektów.

Jeśli poszukujesz partnera, który zrozumie Twoje potrzeby i przełoży je na solidne fundamenty Twojej inwestycji, to właśnie znalazłeś go w naszej firmie generalnego wykonawstwa. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć rozmowę o Twoim projekcie.

INKOMET GROUP GENERALNY WYKONAWCA

Co zapewniamy?

Inkomet Group jako Profesjonalny i odpowiedzialny generalny wykonawca zapewnia:

  • Szkolenia pracowników Inwestora w zakresie prawidłowej eksploatacji obiektu i użytkowania,
  • Sprawny i szybki serwis gwarancyjny.

Wybuduj wg. projektu

Zmodernizuj i wybuduj

Zaprojektuj i wybuduj

Rewitalizacje

Biuro Obsługi Klienta

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane kontakowe

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

97-500 Radomsko ul. Portowa 14

E-mail

biuro@inkomet.pl

Telefon

+48 44 738 18 14

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-16:00

pl_PL